
Teplice
Kulüp profili
2026/2027 · Chance LigaKuruluş1945
Ülke
Czech Republic
StadyumNa Stínadlech
Kapasite17,078
Teknik DirektörZdenko Frťala
TurnuvaChance Liga
Son form · son 6
01Maçlar
6
10 puan · 7.
02Goller
12
2.0 / maç
03Gol yememe
2
12 yenilen
04Ort. puan
6.15
ligde 7.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller2.00
#4
Toplam Şut13.17
#5
İsabetli Şut4.33
#6
Büyük Fırsatlar1.50
#13
Topa Sahiplik47.5%
#10
Pas İsabeti %81.1%
#7
İsabetli Paslar302.33
#8
Kilit Paslar10.00
#5
Toplam Ortalar24.00
#2
Müdahaleler10.67
#16
Top Kesme6.83
#10
Engellenen Şutlar3.83
#5
Kazanılan İkili Mücadele41.67
#16
Başarılı Çalımlar4.67
#11
Yapılan Fauller13.00
#5
Köşe Vuruşları6.50
#2
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.00
Toplam Şut13.17
İsabetli Şut4.33
Büyük Fırsatlar1.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.83
Kilit Paslar10.00
Toplam Ortalar24.00
İsabetli Paslar302.33
Büyük Fırsatlar1.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler10.67
Top Kesme6.83
Engellenen Şutlar3.83
Kazanılan İkili Mücadele41.67
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
7./ 17
Puan
10/ 18
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.15
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +0
Atılan
12
Yenilen
12
maç başına 2.0 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne6 maç
3
1
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
6asist
Gol ısı haritası
Teplice ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
316-30′
131-45′
346-60′
161-75′
376-90′