statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Chance Liga
Kuruluş1921
ÜlkeCzech Republic
StadyumStadion u Nisy
Kapasite9,900
Teknik DirektörBranislav Fodrek
TurnuvaChance Liga
Son form · son 6
01Maçlar
6
13 puan · 3.
02Goller
8
1.3 / maç
03Gol yememe
3
3 yenilen
04Ort. puan
6.66
ligde 3.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#8
1.33
Toplam Şut
#2
16.83
İsabetli Şut
#3
5.67
Büyük Fırsatlar
#3
2.83
Topa Sahiplik
#8
48.7%
Pas İsabeti %
#12
75.8%
İsabetli Paslar
#12
253.50
Kilit Paslar
#3
12.67
Toplam Ortalar
#3
23.67
Müdahaleler
#1
19.17
Top Kesme
#14
6.17
Engellenen Şutlar
#5
3.83
Kazanılan İkili Mücadele
#1
58.50
Başarılı Çalımlar
#6
7.33
Yapılan Fauller
#7
13.33
Köşe Vuruşları
#3
6.33
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.33
Toplam Şut16.83
İsabetli Şut5.67
Büyük Fırsatlar2.83
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.67
Kilit Paslar12.67
Toplam Ortalar23.67
İsabetli Paslar253.50
Büyük Fırsatlar2.83
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler19.17
Top Kesme6.17
Engellenen Şutlar3.83
Kazanılan İkili Mücadele58.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %66
Final sıralaması
3./ 17
Puan
13/ 18
Kazanma oranı
67%
Ort. puan
6.66
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +5
Atılan
8
Yenilen
3
maç başına 1.3 atılanmaç başına 0.5 yenilen
Karne6 maç
4
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Slovan Liberec ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 61-75′ · 3
1
31-45
3
61-75
3
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın