statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Chance Liga
Kuruluş1945
ÜlkeCzech Republic
StadyumStadion Střelnice
Kapasite6,280
Teknik DirektörLuboš Kozel
TurnuvaChance Liga
Son form · son 5
01Maçlar
5
10 puan · 6.
02Goller
6
1.2 / maç
03Gol yememe
2
4 yenilen
04Ort. puan
6.66
ligde 6.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#9
1.20
Toplam Şut
#10
11.40
İsabetli Şut
#14
2.80
Büyük Fırsatlar
#6
2.00
Topa Sahiplik
#6
52.6%
Pas İsabeti %
#8
81.0%
İsabetli Paslar
#6
342.20
Kilit Paslar
#10
9.00
Toplam Ortalar
#5
21.40
Müdahaleler
#15
10.80
Top Kesme
#8
7.00
Engellenen Şutlar
#8
3.60
Kazanılan İkili Mücadele
#13
43.60
Başarılı Çalımlar
#14
4.20
Yapılan Fauller
#12
14.80
Köşe Vuruşları
#8
4.40
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.20
Toplam Şut11.40
İsabetli Şut2.80
Büyük Fırsatlar2.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar9.00
Toplam Ortalar21.40
İsabetli Paslar342.20
Büyük Fırsatlar2.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler10.80
Top Kesme7.00
Engellenen Şutlar3.60
Kazanılan İkili Mücadele43.60
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %70
Final sıralaması
6./ 17
Puan
10/ 15
Kazanma oranı
60%
Ort. puan
6.66
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD +2
Atılan
6
Yenilen
4
maç başına 1.2 atılanmaç başına 0.8 yenilen
Karne5 maç
3
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
Jablonec ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 2
2
31-45
1
46-60
2
61-75

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın