
Zbrojovka Brno
Kulüp profili
2026/2027 · Chance LigaKuruluş1913
Ülke
Czech Republic
StadyumMěstský fotbalový stadion Srbská
Kapasite10,785
Teknik DirektörMartin Svědík
TurnuvaChance Liga
Son form · son 6
01Maçlar
6
13 puan · 2.
02Goller
10
1.7 / maç
03Gol yememe
2
5 yenilen
04Ort. puan
6.56
ligde 2.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.67
#6
Toplam Şut9.17
#16
İsabetli Şut3.67
#9
Büyük Fırsatlar1.83
#8
Topa Sahiplik44.2%
#13
Pas İsabeti %74.6%
#14
İsabetli Paslar261.67
#10
Kilit Paslar6.00
#16
Toplam Ortalar15.83
#11
Müdahaleler13.50
#11
Top Kesme8.33
#5
Engellenen Şutlar1.83
#15
Kazanılan İkili Mücadele44.17
#12
Başarılı Çalımlar3.83
#15
Yapılan Fauller10.00
#1
Köşe Vuruşları3.83
#12
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.67
Toplam Şut9.17
İsabetli Şut3.67
Büyük Fırsatlar1.83
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.33
Kilit Paslar6.00
Toplam Ortalar15.83
İsabetli Paslar261.67
Büyük Fırsatlar1.83
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.50
Top Kesme8.33
Engellenen Şutlar1.83
Kazanılan İkili Mücadele44.17
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
2./ 17
Puan
13/ 18
Kazanma oranı
67%
Ort. puan
6.56
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +5
Atılan
10
Yenilen
5
maç başına 1.7 atılanmaç başına 0.8 yenilen
Karne6 maç
4
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
7asist
Gol ısı haritası
Zbrojovka Brno ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
116-30′
231-45′
246-60′
261-75′
276-90′