
Sparta Praha
Kulüp profili
2026/2027 · Chance LigaKuruluş1893
Ülke
Czech Republic
StadyumEpet Arena
Kapasite16,000
Teknik DirektörBrian Priske Pedersen
TurnuvaChance Liga
Son form · son 6
01Maçlar
6
9 puan · 8.
02Goller
12
2.0 / maç
03Gol yememe
1
10 yenilen
04Ort. puan
6.83
ligde 8.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller2.00
#4
Toplam Şut16.67
#3
İsabetli Şut6.17
#1
Büyük Fırsatlar3.00
#2
Topa Sahiplik65.5%
#1
Pas İsabeti %88.5%
#1
İsabetli Paslar443.33
#2
Kilit Paslar12.83
#2
Toplam Ortalar28.17
#1
Müdahaleler11.00
#14
Top Kesme5.17
#16
Engellenen Şutlar4.50
#2
Kazanılan İkili Mücadele46.00
#9
Başarılı Çalımlar10.67
#1
Yapılan Fauller12.83
#4
Köşe Vuruşları7.50
#1
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.00
Toplam Şut16.67
İsabetli Şut6.17
Büyük Fırsatlar3.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar12.83
Toplam Ortalar28.17
İsabetli Paslar443.33
Büyük Fırsatlar3.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler11.00
Top Kesme5.17
Engellenen Şutlar4.50
Kazanılan İkili Mücadele46.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
8./ 17
Puan
9/ 18
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.83
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +2
Atılan
12
Yenilen
10
maç başına 2.0 atılanmaç başına 1.7 yenilen
Karne6 maç
3
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
6asist
Gol ısı haritası
Sparta Praha ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
31-15′
331-45′
346-60′
261-75′
176-90′