statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Chance Liga
Kuruluş1911
ÜlkeCzech Republic
StadyumDoosan Aréna
Kapasite11,700
TurnuvaChance Liga
Son form · son 5
01Maçlar
5
6 puan · 12.
02Goller
11
2.2 / maç
03Gol yememe
0
12 yenilen
04Ort. puan
6.63
ligde 12.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#2
2.20
Toplam Şut
#4
13.20
İsabetli Şut
#7
4.20
Büyük Fırsatlar
#10
1.80
Topa Sahiplik
#3
58.6%
Pas İsabeti %
#3
85.4%
İsabetli Paslar
#3
396.00
Kilit Paslar
#4
10.60
Toplam Ortalar
#4
23.00
Müdahaleler
#13
12.60
Top Kesme
#6
7.60
Engellenen Şutlar
#4
4.00
Kazanılan İkili Mücadele
#10
44.80
Başarılı Çalımlar
#10
5.00
Yapılan Fauller
#8
13.40
Köşe Vuruşları
#8
4.40
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.20
Toplam Şut13.20
İsabetli Şut4.20
Büyük Fırsatlar1.80
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.20
Kilit Paslar10.60
Toplam Ortalar23.00
İsabetli Paslar396.00
Büyük Fırsatlar1.80
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler12.60
Top Kesme7.60
Engellenen Şutlar4.00
Kazanılan İkili Mücadele44.80
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %71
Final sıralaması
12./ 17
Puan
6/ 15
Kazanma oranı
20%
Ort. puan
6.63
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD -1
Atılan
11
Yenilen
12
maç başına 2.2 atılanmaç başına 2.4 yenilen
Karne5 maç
1
3
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
6asist
Gol ısı haritası
Viktoria Plzeň ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 1-15′ · 4
4
1-15
2
16-30
1
31-45
2
46-60
2
61-75

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın