
RFC Seraing
Kulüp profili
2022/2023 · Pro LeagueKuruluş1901
Ülke
Belgium
StadyumStade du Pairay
Kapasite8,207
Teknik DirektörArnauld Mercier
TurnuvaPro League
Son form · son 6
01Maçlar
34
20 puan · 18.
02Goller
28
0.8 / maç
03Gol yememe
1
68 yenilen
04Ort. puan
1.07
ligde 18.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.82
#18
Toplam Şut7.79
#18
İsabetli Şut2.26
#18
Büyük Fırsatlar0.03
#6
Topa Sahiplik40.6%
#18
Pas İsabeti %71.9%
#16
İsabetli Paslar247.85
#16
Kilit Paslar5.15
#18
Toplam Ortalar12.26
#15
Müdahaleler15.00
#16
Top Kesme12.94
#4
Engellenen Şutlar2.32
#17
Kazanılan İkili Mücadele45.74
#16
Başarılı Çalımlar5.76
#9
Yapılan Fauller11.85
#12
Köşe Vuruşları3.41
#18
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.82
Toplam Şut7.79
İsabetli Şut2.26
Büyük Fırsatlar0.03
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.38
Kilit Paslar5.15
Toplam Ortalar12.26
İsabetli Paslar247.85
Büyük Fırsatlar0.03
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.00
Top Kesme12.94
Engellenen Şutlar2.32
İsabetli Kafa Vuruşları8.41
Kazanılan İkili Mücadele45.74
Sezon özeti
2022/2023 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
18./ 26
Puan
20/ 102
Kazanma oranı
15%
Ort. puan
1.07
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -40
Atılan
28
Yenilen
68
maç başına 0.8 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne34 maç
5
5
24
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
RFC Seraing ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
71-15′
216-30′
631-45′
646-60′
461-75′
476-90′