
Gent
Kulüp profili
2026/2027 · Pro LeagueKuruluş1900
Ülke
Belgium
StadyumPlanet Group Arena
Kapasite20,185
Teknik DirektörRik Demil
TurnuvaPro League
Son form · son 4
01Maçlar
4
12 puan · 3.
02Goller
7
1.8 / maç
03Gol yememe
2
2 yenilen
04Ort. puan
6.77
ligde 3.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.75
#9
Beklenen Gol (xG)1.63
#10
Toplam Şut12.75
#13
İsabetli Şut5.00
#7
Büyük Fırsatlar2.25
#11
Topa Sahiplik47.0%
#13
Pas İsabeti %84.3%
#4
İsabetli Paslar399.50
#7
Kilit Paslar8.25
#13
Toplam Ortalar16.25
#14
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.74
#1
Müdahaleler18.50
#11
Top Kesme10.00
#9
Engellenen Şutlar2.25
#15
Kazanılan İkili Mücadele47.00
#15
Başarılı Çalımlar4.75
#18
Yapılan Fauller9.75
#5
Köşe Vuruşları4.50
#8
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.75
Beklenen Gol (xG)1.63
Toplam Şut12.75
İsabetli Şut5.00
Büyük Fırsatlar2.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar8.25
Toplam Ortalar16.25
İsabetli Paslar399.50
Büyük Fırsatlar2.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.50
Top Kesme10.00
Engellenen Şutlar2.25
İsabetli Kafa Vuruşları13.50
Kazanılan İkili Mücadele47.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
3./ 18
Puan
12/ 12
Kazanma oranı
100%
Ort. puan
6.77
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +5
Atılan
7
Yenilen
2
maç başına 1.8 atılanmaç başına 0.5 yenilen
Karne4 maç
4
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Gent ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
116-30′
331-45′
246-60′
176-90′