
Westerlo
Kulüp profili
2026/2027 · Pro LeagueKuruluş1933
Ülke
Belgium
StadyumHet Kuipje
Kapasite8,182
Teknik DirektörIssame Charai
TurnuvaPro League
Son form · son 4
01Maçlar
4
1 puan · 16.
02Goller
5
1.3 / maç
03Gol yememe
0
14 yenilen
04Ort. puan
6.47
ligde 16.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.25
#10
Beklenen Gol (xG)1.26
#14
Toplam Şut14.25
#8
İsabetli Şut4.00
#13
Büyük Fırsatlar2.00
#14
Topa Sahiplik53.5%
#5
Pas İsabeti %83.9%
#6
İsabetli Paslar407.50
#6
Kilit Paslar10.25
#9
Toplam Ortalar14.75
#17
Beklenen Yenilen Gol (xGA)2.16
#16
Müdahaleler10.50
#18
Top Kesme7.75
#17
Engellenen Şutlar5.75
#2
Kazanılan İkili Mücadele40.50
#18
Başarılı Çalımlar10.50
#3
Yapılan Fauller13.50
#16
Köşe Vuruşları3.75
#12
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.25
Beklenen Gol (xG)1.26
Toplam Şut14.25
İsabetli Şut4.00
Büyük Fırsatlar2.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.25
Kilit Paslar10.25
Toplam Ortalar14.75
İsabetli Paslar407.50
Büyük Fırsatlar2.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler10.50
Top Kesme7.75
Engellenen Şutlar5.75
İsabetli Kafa Vuruşları10.25
Kazanılan İkili Mücadele40.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
16./ 18
Puan
1/ 12
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.47
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -9
Atılan
5
Yenilen
14
maç başına 1.3 atılanmaç başına 3.5 yenilen
Karne4 maç
1
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Westerlo ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
31-15′
146-60′