statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Pro League
Kuruluş1897
ÜlkeBelgium
StadyumStade Joseph Mariën
Kapasite8,432
Teknik DirektörDavid Hubert
TurnuvaPro League
Son form · son 5
01Maçlar
5
13 puan · 1.
02Goller
14
2.8 / maç
03Gol yememe
3
3 yenilen
04Ort. puan
6.96
ligde 1.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#2
2.80
Beklenen Gol (xG)
#8
1.66
Toplam Şut
#9
14.40
İsabetli Şut
#1
6.60
Büyük Fırsatlar
#5
2.60
Topa Sahiplik
#10
50.0%
Pas İsabeti %
#11
81.5%
İsabetli Paslar
#10
365.20
Kilit Paslar
#9
11.00
Toplam Ortalar
#16
15.60
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#7
1.29
Müdahaleler
#1
23.00
Top Kesme
#4
12.00
Engellenen Şutlar
#10
3.60
Kazanılan İkili Mücadele
#1
58.80
Başarılı Çalımlar
#11
7.00
Yapılan Fauller
#8
10.60
Köşe Vuruşları
#7
5.20
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.80
Beklenen Gol (xG)1.66
Toplam Şut14.40
İsabetli Şut6.60
Büyük Fırsatlar2.60
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.80
Kilit Paslar11.00
Toplam Ortalar15.60
İsabetli Paslar365.20
Büyük Fırsatlar2.60
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler23.00
Top Kesme12.00
Engellenen Şutlar3.60
İsabetli Kafa Vuruşları13.00
Kazanılan İkili Mücadele58.80
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %72
Final sıralaması
1./ 18
Puan
13/ 15
Kazanma oranı
80%
Ort. puan
6.96
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD +11
Atılan
14
Yenilen
3
maç başına 2.8 atılanmaç başına 0.6 yenilen
Karne5 maç
4
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
9asist
Gol ısı haritası
Union Saint-Gilloise ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 3
2
16-30
3
31-45
3
46-60
2
61-75
3
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın