
Sint-Truiden
Kulüp profili
2026/2027 · Pro LeagueKuruluş1924
Ülke
Belgium
StadyumStayen Stadion
Kapasite14,600
Teknik DirektörFrédéric De Meyer
TurnuvaPro League
Son form · son 5
01Maçlar
5
8 puan · 7.
02Goller
12
2.4 / maç
03Gol yememe
1
8 yenilen
04Ort. puan
6.39
ligde 7.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller2.40
#3
Beklenen Gol (xG)2.22
#3
Toplam Şut18.60
#2
İsabetli Şut5.40
#6
Büyük Fırsatlar3.40
#2
Topa Sahiplik55.2%
#4
Pas İsabeti %84.2%
#4
İsabetli Paslar436.00
#3
Kilit Paslar13.00
#4
Toplam Ortalar19.40
#9
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.65
#9
Müdahaleler19.60
#7
Top Kesme7.80
#17
Engellenen Şutlar6.00
#1
Kazanılan İkili Mücadele51.40
#9
Başarılı Çalımlar8.40
#9
Yapılan Fauller10.20
#7
Köşe Vuruşları5.00
#8
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.40
Beklenen Gol (xG)2.22
Toplam Şut18.60
İsabetli Şut5.40
Büyük Fırsatlar3.40
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler2.20
Kilit Paslar13.00
Toplam Ortalar19.40
İsabetli Paslar436.00
Büyük Fırsatlar3.40
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler19.60
Top Kesme7.80
Engellenen Şutlar6.00
İsabetli Kafa Vuruşları11.20
Kazanılan İkili Mücadele51.40
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
7./ 18
Puan
8/ 15
Kazanma oranı
40%
Ort. puan
6.39
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD +4
Atılan
12
Yenilen
8
maç başına 2.4 atılanmaç başına 1.6 yenilen
Karne5 maç
2
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
11asist
Gol ısı haritası
Sint-Truiden ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
21-15′
231-45′
246-60′
361-75′
476-90′