statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 1
Kuruluş1906
ÜlkeFrance
StadyumStade de la Meinau
Kapasite29,200
Teknik DirektörHugo Filipe Carvalho Oliveira
TurnuvaLigue 1
Son form · son 2
01Maçlar
2
3 puan · 10.
02Goller
2
1.0 / maç
03Gol yememe
0
5 yenilen
04Ort. puan
ligde 10.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#13
1.00
Beklenen Gol (xG)
#14
1.14
Toplam Şut
#14
10.50
İsabetli Şut
#12
4.50
Büyük Fırsatlar
#14
2.00
Topa Sahiplik
#15
42.5%
Pas İsabeti %
#8
85.8%
İsabetli Paslar
#10
335.00
Kilit Paslar
#14
8.00
Toplam Ortalar
#13
15.50
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#16
2.45
Müdahaleler
#10
16.00
Top Kesme
#18
4.50
Engellenen Şutlar
#18
1.50
Kazanılan İkili Mücadele
#14
42.00
Başarılı Çalımlar
#4
9.50
Yapılan Fauller
#10
11.00
Köşe Vuruşları
#13
3.50
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Beklenen Gol (xG)1.14
Toplam Şut10.50
İsabetli Şut4.50
Büyük Fırsatlar2.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar8.00
Toplam Ortalar15.50
İsabetli Paslar335.00
Büyük Fırsatlar2.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.00
Top Kesme4.50
Engellenen Şutlar1.50
İsabetli Kafa Vuruşları9.00
Kazanılan İkili Mücadele42.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %69
Final sıralaması
10./ 18
Puan
3/ 6
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 2H 2
GollerGD -3
Atılan
2
Yenilen
5
maç başına 1.0 atılanmaç başına 2.5 yenilen
Karne2 maç
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Strasbourg ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 46-60′ · 1
1
46-60
1
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın