statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 1
Kuruluş1919
ÜlkeFrance
StadyumStade Raymond Kopa
Kapasite17,835
Teknik DirektörStéphane Gilli
TurnuvaLigue 1
Son form · son 2
01Maçlar
2
3 puan · 9.
02Goller
3
1.5 / maç
03Gol yememe
0
3 yenilen
04Ort. puan
ligde 9.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#10
1.50
Beklenen Gol (xG)
#7
1.87
Toplam Şut
#3
17.50
İsabetli Şut
#13
4.00
Büyük Fırsatlar
#4
4.00
Topa Sahiplik
#10
48.5%
Pas İsabeti %
#13
82.9%
İsabetli Paslar
#13
327.00
Kilit Paslar
#3
14.00
Toplam Ortalar
#1
33.50
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#7
1.49
Müdahaleler
#3
19.00
Top Kesme
#6
12.00
Engellenen Şutlar
#1
6.50
Kazanılan İkili Mücadele
#2
54.00
Başarılı Çalımlar
#8
7.50
Yapılan Fauller
#3
8.50
Köşe Vuruşları
#1
9.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.50
Beklenen Gol (xG)1.87
Toplam Şut17.50
İsabetli Şut4.00
Büyük Fırsatlar4.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar14.00
Toplam Ortalar33.50
İsabetli Paslar327.00
Büyük Fırsatlar4.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler19.00
Top Kesme12.00
Engellenen Şutlar6.50
İsabetli Kafa Vuruşları15.00
Kazanılan İkili Mücadele54.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %63
Final sıralaması
9./ 18
Puan
3/ 6
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 2H 2
GollerGD +0
Atılan
3
Yenilen
3
maç başına 1.5 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne2 maç
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Angers SCO ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 1-15′ · 1
1
1-15
1
61-75
1
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın