statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 1
Kuruluş1899
ÜlkeFrance
StadyumStade Vélodrome
Kapasite67,395
Teknik DirektörBruno Génésio
TurnuvaLigue 1
Son form · son 2
01Maçlar
2
3 puan · 8.
02Goller
4
2.0 / maç
03Gol yememe
1
2 yenilen
04Ort. puan
ligde 8.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#3
2.00
Beklenen Gol (xG)
#4
1.93
Toplam Şut
#9
13.50
İsabetli Şut
#6
5.00
Büyük Fırsatlar
#11
2.50
Topa Sahiplik
#2
65.5%
Pas İsabeti %
#1
91.2%
İsabetli Paslar
#2
608.50
Kilit Paslar
#14
8.00
Toplam Ortalar
#7
20.00
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#2
0.73
Müdahaleler
#8
17.00
Top Kesme
#17
5.50
Engellenen Şutlar
#7
3.50
Kazanılan İkili Mücadele
#15
41.00
Başarılı Çalımlar
#8
7.50
Yapılan Fauller
#2
8.00
Köşe Vuruşları
#9
5.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.00
Beklenen Gol (xG)1.93
Toplam Şut13.50
İsabetli Şut5.00
Büyük Fırsatlar2.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar8.00
Toplam Ortalar20.00
İsabetli Paslar608.50
Büyük Fırsatlar2.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler17.00
Top Kesme5.50
Engellenen Şutlar3.50
İsabetli Kafa Vuruşları7.00
Kazanılan İkili Mücadele41.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %73
Final sıralaması
8./ 18
Puan
3/ 6
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 2H 2
GollerGD +2
Atılan
4
Yenilen
2
maç başına 2.0 atılanmaç başına 1.0 yenilen
Karne2 maç
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Olympique Marseille ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 2
1
46-60
1
61-75
2
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın