
Lens
Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 1Kuruluş1906
Ülke
France
StadyumStade Bollaert-Delelis
Kapasite38,223
Teknik DirektörDino Toppmöller
TurnuvaLigue 1
Son form · son 2
01Maçlar
2
3 puan · 7.
02Goller
6
3.0 / maç
03Gol yememe
0
4 yenilen
04Ort. puan
–
ligde 7.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller3.00
#1
Beklenen Gol (xG)3.28
#1
Toplam Şut14.50
#7
İsabetli Şut8.00
#1
Büyük Fırsatlar7.50
#1
Topa Sahiplik50.5%
#7
Pas İsabeti %86.9%
#5
İsabetli Paslar384.50
#8
Kilit Paslar11.00
#8
Toplam Ortalar16.00
#12
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.94
#13
Müdahaleler20.50
#2
Top Kesme13.00
#2
Engellenen Şutlar2.50
#12
Kazanılan İkili Mücadele51.00
#6
Başarılı Çalımlar7.00
#12
Yapılan Fauller8.50
#3
Köşe Vuruşları5.00
#9
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller3.00
Beklenen Gol (xG)3.28
Toplam Şut14.50
İsabetli Şut8.00
Büyük Fırsatlar7.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.50
Kilit Paslar11.00
Toplam Ortalar16.00
İsabetli Paslar384.50
Büyük Fırsatlar7.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler20.50
Top Kesme13.00
Engellenen Şutlar2.50
İsabetli Kafa Vuruşları9.00
Kazanılan İkili Mücadele51.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
7./ 18
Puan
3/ 6
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
–
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 2H 2
GollerGD +2
Atılan
6
Yenilen
4
maç başına 3.0 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne2 maç
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Lens ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
131-45′
246-60′
161-75′
176-90′