
Monaco
Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 1Kuruluş1919
Ülke
Monaco
StadyumStade Louis II.
Kapasite18,523
Teknik DirektörFilipe Luís
TurnuvaLigue 1
Son form · son 3
01Maçlar
3
9 puan · 1.
02Goller
5
1.7 / maç
03Gol yememe
2
1 yenilen
04Ort. puan
7.15
ligde 1.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.67
#7
Beklenen Gol (xG)1.06
#16
Toplam Şut10.00
#15
İsabetli Şut4.67
#9
Büyük Fırsatlar3.33
#8
Topa Sahiplik39.3%
#16
Pas İsabeti %83.6%
#11
İsabetli Paslar318.33
#15
Kilit Paslar7.33
#16
Toplam Ortalar12.00
#16
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.60
#9
Müdahaleler22.67
#1
Top Kesme11.00
#9
Engellenen Şutlar2.33
#13
Kazanılan İkili Mücadele50.67
#6
Başarılı Çalımlar8.33
#7
Yapılan Fauller10.67
#8
Köşe Vuruşları3.00
#15
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.67
Beklenen Gol (xG)1.06
Toplam Şut10.00
İsabetli Şut4.67
Büyük Fırsatlar3.33
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.67
Kilit Paslar7.33
Toplam Ortalar12.00
İsabetli Paslar318.33
Büyük Fırsatlar3.33
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler22.67
Top Kesme11.00
Engellenen Şutlar2.33
İsabetli Kafa Vuruşları6.67
Kazanılan İkili Mücadele50.67
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
1./ 18
Puan
9/ 9
Kazanma oranı
100%
Ort. puan
7.15
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 3H 3
GollerGD +4
Atılan
5
Yenilen
1
maç başına 1.7 atılanmaç başına 0.3 yenilen
Karne3 maç
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
Monaco ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
21-15′
246-60′
161-75′