
Mechelen
Kulüp profili
2026/2027 · Pro LeagueKuruluş1904
Ülke
Belgium
StadyumAFAS-stadion Achter de Kazerne
Kapasite16,672
Teknik DirektörFrederik Vanderbiest
TurnuvaPro League
Son form · son 4
01Maçlar
4
2 puan · 14.
02Goller
5
1.3 / maç
03Gol yememe
0
9 yenilen
04Ort. puan
6.77
ligde 14.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.25
#10
Beklenen Gol (xG)1.33
#12
Toplam Şut11.25
#14
İsabetli Şut3.25
#14
Büyük Fırsatlar2.00
#14
Topa Sahiplik51.3%
#9
Pas İsabeti %79.7%
#13
İsabetli Paslar367.75
#11
Kilit Paslar7.75
#15
Toplam Ortalar22.00
#5
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.68
#10
Müdahaleler18.50
#11
Top Kesme9.50
#11
Engellenen Şutlar2.00
#17
Kazanılan İkili Mücadele54.50
#7
Başarılı Çalımlar8.50
#7
Yapılan Fauller10.50
#7
Köşe Vuruşları3.50
#13
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.25
Beklenen Gol (xG)1.33
Toplam Şut11.25
İsabetli Şut3.25
Büyük Fırsatlar2.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar7.75
Toplam Ortalar22.00
İsabetli Paslar367.75
Büyük Fırsatlar2.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.50
Top Kesme9.50
Engellenen Şutlar2.00
İsabetli Kafa Vuruşları17.25
Kazanılan İkili Mücadele54.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
14./ 18
Puan
2/ 12
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.77
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -4
Atılan
5
Yenilen
9
maç başına 1.3 atılanmaç başına 2.3 yenilen
Karne4 maç
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Mechelen ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
131-45′
146-60′
276-90′