statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Pro League
Kuruluş1904
ÜlkeBelgium
StadyumStade du Pays de Charleroi
Kapasite15,000
Teknik DirektörMario Kohnen
TurnuvaPro League
Son form · son 5
01Maçlar
5
12 puan · 3.
02Goller
11
2.2 / maç
03Gol yememe
2
5 yenilen
04Ort. puan
6.83
ligde 3.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#4
2.20
Beklenen Gol (xG)
#4
2.19
Toplam Şut
#1
19.40
İsabetli Şut
#4
5.80
Büyük Fırsatlar
#5
2.60
Topa Sahiplik
#3
56.6%
Pas İsabeti %
#6
84.0%
İsabetli Paslar
#6
414.20
Kilit Paslar
#2
14.40
Toplam Ortalar
#2
24.40
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#2
0.91
Müdahaleler
#2
22.60
Top Kesme
#11
9.40
Engellenen Şutlar
#6
5.20
Kazanılan İkili Mücadele
#3
57.20
Başarılı Çalımlar
#7
8.60
Yapılan Fauller
#1
7.80
Köşe Vuruşları
#4
6.20
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.20
Beklenen Gol (xG)2.19
Toplam Şut19.40
İsabetli Şut5.80
Büyük Fırsatlar2.60
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.20
Kilit Paslar14.40
Toplam Ortalar24.40
İsabetli Paslar414.20
Büyük Fırsatlar2.60
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler22.60
Top Kesme9.40
Engellenen Şutlar5.20
İsabetli Kafa Vuruşları11.40
Kazanılan İkili Mücadele57.20
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %71
Final sıralaması
3./ 18
Puan
12/ 15
Kazanma oranı
80%
Ort. puan
6.83
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD +6
Atılan
11
Yenilen
5
maç başına 2.2 atılanmaç başına 1.0 yenilen
Karne5 maç
4
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
8asist
Gol ısı haritası
Sporting Charleroi ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 3
1
1-15
2
16-30
3
31-45
1
46-60
2
61-75
3
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın