
La Louvière
Kulüp profili
2026/2027 · Pro LeagueKuruluş2017
Ülke
Belgium
StadyumStade du Tivoli
Kapasite12,500
Teknik DirektörEdward Still
TurnuvaPro League
Son form · son 4
01Maçlar
4
1 puan · 15.
02Goller
4
1.0 / maç
03Gol yememe
0
8 yenilen
04Ort. puan
6.57
ligde 15.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.00
#14
Beklenen Gol (xG)1.24
#15
Toplam Şut10.75
#16
İsabetli Şut4.25
#11
Büyük Fırsatlar2.25
#11
Topa Sahiplik35.5%
#18
Pas İsabeti %74.0%
#18
İsabetli Paslar244.75
#18
Kilit Paslar6.75
#18
Toplam Ortalar17.00
#10
Beklenen Yenilen Gol (xGA)2.12
#14
Müdahaleler19.00
#9
Top Kesme11.00
#6
Engellenen Şutlar2.00
#17
Kazanılan İkili Mücadele57.50
#3
Başarılı Çalımlar8.50
#7
Yapılan Fauller12.25
#14
Köşe Vuruşları2.25
#18
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Beklenen Gol (xG)1.24
Toplam Şut10.75
İsabetli Şut4.25
Büyük Fırsatlar2.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar6.75
Toplam Ortalar17.00
İsabetli Paslar244.75
Büyük Fırsatlar2.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler19.00
Top Kesme11.00
Engellenen Şutlar2.00
İsabetli Kafa Vuruşları21.25
Kazanılan İkili Mücadele57.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
15./ 18
Puan
1/ 12
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.57
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -4
Atılan
4
Yenilen
8
maç başına 1.0 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne4 maç
1
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
La Louvière ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
21-15′
131-45′
146-60′