statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Pro League
Kuruluş1904
ÜlkeBelgium
StadyumAchter de Kazerne
Kapasite16,672
Teknik DirektörFrederik Vanderbiest
TurnuvaPro League
Son form · son 5
01Maçlar
5
2 puan · 15.
02Goller
5
1.0 / maç
03Gol yememe
0
13 yenilen
04Ort. puan
6.59
ligde 15.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#13
1.00
Beklenen Gol (xG)
#14
1.19
Toplam Şut
#16
10.60
İsabetli Şut
#14
2.80
Büyük Fırsatlar
#16
1.60
Topa Sahiplik
#7
52.2%
Pas İsabeti %
#13
79.4%
İsabetli Paslar
#11
363.20
Kilit Paslar
#17
7.40
Toplam Ortalar
#5
21.40
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#11
1.78
Müdahaleler
#12
18.20
Top Kesme
#11
9.40
Engellenen Şutlar
#18
1.80
Kazanılan İkili Mücadele
#6
54.00
Başarılı Çalımlar
#10
7.80
Yapılan Fauller
#11
11.20
Köşe Vuruşları
#14
3.80
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Beklenen Gol (xG)1.19
Toplam Şut10.60
İsabetli Şut2.80
Büyük Fırsatlar1.60
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.40
Kilit Paslar7.40
Toplam Ortalar21.40
İsabetli Paslar363.20
Büyük Fırsatlar1.60
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.20
Top Kesme9.40
Engellenen Şutlar1.80
İsabetli Kafa Vuruşları13.80
Kazanılan İkili Mücadele54.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %69
Final sıralaması
15./ 18
Puan
2/ 15
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.59
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD -8
Atılan
5
Yenilen
13
maç başına 1.0 atılanmaç başına 2.6 yenilen
Karne5 maç
2
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Mechelen ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 2
1
1-15
1
31-45
1
46-60
2
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın