
Zlín
Kulüp profili
2026/2027 · Chance LigaKuruluş1919
Ülke
Czech Republic
StadyumStadion Letná
Kapasite5,898
Teknik DirektörBronislav Cervenka
TurnuvaChance Liga
Son form · son 6
01Maçlar
6
0 puan · 16.
02Goller
5
0.8 / maç
03Gol yememe
0
13 yenilen
04Ort. puan
6.57
ligde 16.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.83
#12
Toplam Şut11.33
#11
İsabetli Şut2.00
#16
Büyük Fırsatlar1.50
#13
Topa Sahiplik43.5%
#14
Pas İsabeti %74.2%
#15
İsabetli Paslar227.67
#14
Kilit Paslar7.00
#13
Toplam Ortalar12.17
#14
Müdahaleler18.50
#3
Top Kesme6.83
#10
Engellenen Şutlar3.67
#7
Kazanılan İkili Mücadele54.00
#3
Başarılı Çalımlar6.33
#8
Yapılan Fauller15.17
#13
Köşe Vuruşları3.50
#14
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.83
Toplam Şut11.33
İsabetli Şut2.00
Büyük Fırsatlar1.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar7.00
Toplam Ortalar12.17
İsabetli Paslar227.67
Büyük Fırsatlar1.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.50
Top Kesme6.83
Engellenen Şutlar3.67
Kazanılan İkili Mücadele54.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
16./ 17
Puan
0/ 18
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.57
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD -8
Atılan
5
Yenilen
13
maç başına 0.8 atılanmaç başına 2.2 yenilen
Karne6 maç
6
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Zlín ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
21-15′
346-60′
276-90′