statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Chance Liga
Kuruluş1913
ÜlkeCzech Republic
StadyumMěstský fotbalový stadion Srbská
Kapasite10,785
Teknik DirektörMartin Svědík
TurnuvaChance Liga
Son form · son 6
01Maçlar
6
13 puan · 2.
02Goller
10
1.7 / maç
03Gol yememe
2
5 yenilen
04Ort. puan
6.56
ligde 2.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#6
1.67
Toplam Şut
#16
9.17
İsabetli Şut
#9
3.67
Büyük Fırsatlar
#8
1.83
Topa Sahiplik
#13
44.2%
Pas İsabeti %
#14
74.6%
İsabetli Paslar
#10
261.67
Kilit Paslar
#16
6.00
Toplam Ortalar
#11
15.83
Müdahaleler
#11
13.50
Top Kesme
#5
8.33
Engellenen Şutlar
#15
1.83
Kazanılan İkili Mücadele
#12
44.17
Başarılı Çalımlar
#15
3.83
Yapılan Fauller
#1
10.00
Köşe Vuruşları
#12
3.83
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.67
Toplam Şut9.17
İsabetli Şut3.67
Büyük Fırsatlar1.83
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.33
Kilit Paslar6.00
Toplam Ortalar15.83
İsabetli Paslar261.67
Büyük Fırsatlar1.83
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.50
Top Kesme8.33
Engellenen Şutlar1.83
Kazanılan İkili Mücadele44.17
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %75
Final sıralaması
2./ 17
Puan
13/ 18
Kazanma oranı
67%
Ort. puan
6.56
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +5
Atılan
10
Yenilen
5
maç başına 1.7 atılanmaç başına 0.8 yenilen
Karne6 maç
4
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
7asist
Gol ısı haritası
Zbrojovka Brno ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 2
1
16-30
2
31-45
2
46-60
2
61-75
2
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın