statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2025/2026 · Superliga
Kuruluş2004
ÜlkeRomania
StadyumStadionul 1 Mai
Kapasite6,000
Teknik DirektörIlie Poenaru
TurnuvaSuperliga
Son form · son 6
01Maçlar
39
34 puan · 14.
02Goller
38
1.0 / maç
03Gol yememe
7
59 yenilen
04Ort. puan
5.94
ligde 14.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2025/2026
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#14
0.97
Beklenen Gol (xG)
#11
0.02
Toplam Şut
#15
10.44
İsabetli Şut
#15
3.31
Büyük Fırsatlar
#16
1.44
Topa Sahiplik
#15
41.4%
Pas İsabeti %
#15
72.0%
İsabetli Paslar
#15
230.51
Kilit Paslar
#16
6.69
Toplam Ortalar
#14
15.41
Müdahaleler
#6
16.31
Top Kesme
#8
8.49
Engellenen Şutlar
#14
2.90
Kazanılan İkili Mücadele
#11
48.72
Başarılı Çalımlar
#15
5.28
Yapılan Fauller
#4
11.28
Köşe Vuruşları
#15
3.41
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.97
Beklenen Gol (xG)0.02
Toplam Şut10.44
İsabetli Şut3.31
Büyük Fırsatlar1.44
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.46
Kilit Paslar6.69
Toplam Ortalar15.41
İsabetli Paslar230.51
Büyük Fırsatlar1.44
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.31
Top Kesme8.49
Engellenen Şutlar2.90
Kazanılan İkili Mücadele48.72
Sezon özeti
2025/2026 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %63
Final sıralaması
14./ 32
Puan
34/ 117
Kazanma oranı
23%
Ort. puan
5.94
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 20H 30H 39
GollerGD -21
Atılan
38
Yenilen
59
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne39 maç
9
7
23
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
7gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
Unirea Slobozia ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 8
6
1-15
3
16-30
8
31-45
8
46-60
5
61-75
8
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın