
Hermannstadt
Kulüp profili
2025/2026 · SuperligaKuruluş0
Ülke
Romania
StadyumStadionul Municipal
Kapasite12,300
Teknik DirektörDorinel Ionel Munteanu
TurnuvaSuperliga
Son form · son 6
01Maçlar
39
36 puan · 15.
02Goller
42
1.1 / maç
03Gol yememe
6
60 yenilen
04Ort. puan
6.41
ligde 15.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.08
#11
Beklenen Gol (xG)0.06
#3
Toplam Şut12.33
#11
İsabetli Şut3.77
#12
Büyük Fırsatlar2.28
#7
Topa Sahiplik46.1%
#12
Pas İsabeti %77.3%
#9
İsabetli Paslar287.64
#10
Kilit Paslar8.31
#11
Toplam Ortalar21.67
#2
Müdahaleler15.56
#15
Top Kesme8.44
#11
Engellenen Şutlar2.72
#16
Kazanılan İkili Mücadele49.95
#7
Başarılı Çalımlar7.97
#5
Yapılan Fauller11.08
#3
Köşe Vuruşları5.21
#4
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.08
Beklenen Gol (xG)0.06
Toplam Şut12.33
İsabetli Şut3.77
Büyük Fırsatlar2.28
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.79
Kilit Paslar8.31
Toplam Ortalar21.67
İsabetli Paslar287.64
Büyük Fırsatlar2.28
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.56
Top Kesme8.44
Engellenen Şutlar2.72
Kazanılan İkili Mücadele49.95
Sezon özeti
2025/2026 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
15./ 32
Puan
36/ 117
Kazanma oranı
21%
Ort. puan
6.41
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 20H 30H 39
GollerGD -18
Atılan
42
Yenilen
60
maç başına 1.1 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne39 maç
8
12
19
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
6gol yemedi
9asist
Gol ısı haritası
Hermannstadt ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
51-15′
416-30′
731-45′
746-60′
661-75′
1376-90′