statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Superliga
ÜlkeRomania
StadyumStadionul Municipal Sintetic
Kapasite1,200
Teknik DirektörIstván Szabó
TurnuvaSuperliga
Son form · son 6
01Maçlar
7
1 puan · 16.
02Goller
4
0.6 / maç
03Gol yememe
1
13 yenilen
04Ort. puan
6.34
ligde 16.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#14
0.57
Toplam Şut
#16
8.57
İsabetli Şut
#10
3.57
Büyük Fırsatlar
#14
1.43
Topa Sahiplik
#15
42.0%
Pas İsabeti %
#14
77.2%
İsabetli Paslar
#14
274.43
Kilit Paslar
#16
5.71
Toplam Ortalar
#11
16.00
Müdahaleler
#13
13.14
Top Kesme
#15
6.14
Engellenen Şutlar
#16
1.71
Kazanılan İkili Mücadele
#11
43.43
Başarılı Çalımlar
#15
5.14
Yapılan Fauller
#16
15.43
Köşe Vuruşları
#16
2.86
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.57
Toplam Şut8.57
İsabetli Şut3.57
Büyük Fırsatlar1.43
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.43
Kilit Paslar5.71
Toplam Ortalar16.00
İsabetli Paslar274.43
Büyük Fırsatlar1.43
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.14
Top Kesme6.14
Engellenen Şutlar1.71
Kazanılan İkili Mücadele43.43
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %67
Final sıralaması
16./ 16
Puan
1/ 21
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.34
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 6H 7
GollerGD -9
Atılan
4
Yenilen
13
maç başına 0.6 atılanmaç başına 1.9 yenilen
Karne7 maç
1
6
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Csikszereda ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 2
2
31-45
1
46-60
1
61-75

Csikszereda Hakkında

Csikszereda, Romania merkezli bir futbol kulübüdür ve iç saha maçlarını Stadionul Municipal Sintetic stadyumunda oynamaktadır. StatsLook'ta Csikszereda için yapay zeka destekli maç simülasyonları, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve kapsamlı performans analizlerini takip edin.

Eduard Pap, bu sezon 7.31 puanla Csikszereda'ın en iyi performans gösteren oyuncusu oldu.

Márton Eppel, bu sezon 2 golle Csikszereda'ın gol krallığını yapıyor.

Lóránd Pászka, bu sezon 1 asistle Csikszereda'ın en yaratıcı oyuncusu.

Csikszereda, son 5 maçın 0 tanesini kazandı (%0 galibiyet oranı), 4 gol atıp 8 gol yedi.

Csikszereda son maç sonuçları:

Csikszereda gelecek maçları:

Csikszereda, Superliga liginde 7 maçta 1 puanla 16. sırada bulunuyor (0G 1B 6M).

Csikszereda kadrosu 17 oyuncudan oluşmaktadır. Kaleciler: Eduard Pap, Mark Karacsony. Defans: Alex Szabó, Attila Csuros, Lóránd Pászka, Raul Ioan Palmes. Orta Saha: Artúr Horváth, Darius Bota, Ervin-Raul Bakoș, Mátyás Tajti, Z. Magyar. Forvet: Ádám Czékus, Albert Stahl, Előd Tóth-Pál, Luca Noveli, Márton Eppel, Szabolcs Szalay.

István Szabó, Csikszereda'ın teknik direktörüdür.

Csikszereda, iç saha maçlarını Miercurea Ciuc şehrindeki Stadionul Municipal Sintetic stadyumunda oynamaktadır. Stadyum kapasitesi 1.200 kişiliktir.

StatsLook, Csikszereda için yapay zeka maç simülasyonları, canlı maç güncellemeleri, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve makine öğrenimi destekli performans analizleri dahil kapsamlı bir kapsam sunar.

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın