
U Craiova 1948
Kulüp profili
2023/2024 · SuperligaKuruluş0
Ülke
Romania
StadyumPaksi FC Stadion
Kapasite6,150
TurnuvaSuperliga
Son form · son 6
01Maçlar
39
37 puan · 10.
02Goller
51
1.3 / maç
03Gol yememe
8
66 yenilen
04Ort. puan
–
ligde 10.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.31
#7
Toplam Şut12.51
#7
İsabetli Şut4.56
#6
Topa Sahiplik53.0%
#3
Pas İsabeti %81.4%
#1
İsabetli Paslar364.79
#4
Kilit Paslar9.21
#7
Toplam Ortalar19.95
#4
Müdahaleler14.77
#16
Top Kesme8.82
#12
Engellenen Şutlar3.56
#7
Kazanılan İkili Mücadele49.77
#15
Başarılı Çalımlar10.13
#4
Yapılan Fauller11.77
#3
Köşe Vuruşları4.38
#11
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.31
Toplam Şut12.51
İsabetli Şut4.56
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.92
Kilit Paslar9.21
Toplam Ortalar19.95
İsabetli Paslar364.79
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.77
Top Kesme8.82
Engellenen Şutlar3.56
İsabetli Kafa Vuruşları13.13
Kazanılan İkili Mücadele49.77
Sezon özeti
2023/2024 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
10./ 32
Puan
37/ 117
Kazanma oranı
26%
Ort. puan
–
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 20H 30H 39
GollerGD -15
Atılan
51
Yenilen
66
maç başına 1.3 atılanmaç başına 1.7 yenilen
Karne39 maç
10
7
22
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
8gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
U Craiova 1948 ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
51-15′
1016-30′
931-45′
1046-60′
461-75′
1376-90′