statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Superliga
Kuruluş1949
ÜlkeRomania
StadyumStadionul Anghel Iordanescu
Kapasite4,700
Teknik DirektörFlorin Cristian Pârvu
TurnuvaSuperliga
Son form · son 6
01Maçlar
7
5 puan · 15.
02Goller
7
1.0 / maç
03Gol yememe
1
18 yenilen
04Ort. puan
5.96
ligde 15.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#10
1.00
Toplam Şut
#13
11.43
İsabetli Şut
#14
3.43
Büyük Fırsatlar
#5
2.86
Topa Sahiplik
#16
40.7%
Pas İsabeti %
#12
78.4%
İsabetli Paslar
#13
279.14
Kilit Paslar
#15
7.00
Toplam Ortalar
#15
13.57
Müdahaleler
#13
13.14
Top Kesme
#4
9.14
Engellenen Şutlar
#3
4.14
Kazanılan İkili Mücadele
#14
42.00
Başarılı Çalımlar
#3
8.71
Yapılan Fauller
#1
9.29
Köşe Vuruşları
#15
3.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Toplam Şut11.43
İsabetli Şut3.43
Büyük Fırsatlar2.86
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.43
Kilit Paslar7.00
Toplam Ortalar13.57
İsabetli Paslar279.14
Büyük Fırsatlar2.86
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.14
Top Kesme9.14
Engellenen Şutlar4.14
Kazanılan İkili Mücadele42.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %63
Final sıralaması
15./ 16
Puan
5/ 21
Kazanma oranı
14%
Ort. puan
5.96
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 6H 7
GollerGD -11
Atılan
7
Yenilen
18
maç başına 1.0 atılanmaç başına 2.6 yenilen
Karne7 maç
1
2
4
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Voluntari ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 1-15′ · 2
2
1-15
1
16-30
1
46-60
2
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın