statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Chance Liga
Kuruluş1927
ÜlkeCzech Republic
StadyumMěstský fotbalový stadion Miroslava Valenty
Kapasite8,000
Teknik DirektörJan Jelinek
TurnuvaChance Liga
Son form · son 6
01Maçlar
6
2 puan · 14.
02Goller
5
0.8 / maç
03Gol yememe
0
12 yenilen
04Ort. puan
6.52
ligde 14.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#12
0.83
Toplam Şut
#12
11.00
İsabetli Şut
#8
3.83
Büyük Fırsatlar
#13
1.50
Topa Sahiplik
#9
48.3%
Pas İsabeti %
#5
82.5%
İsabetli Paslar
#7
338.33
Kilit Paslar
#9
9.33
Toplam Ortalar
#12
14.00
Müdahaleler
#10
13.67
Top Kesme
#14
6.17
Engellenen Şutlar
#9
2.83
Kazanılan İkili Mücadele
#6
48.50
Başarılı Çalımlar
#15
3.83
Yapılan Fauller
#14
16.00
Köşe Vuruşları
#11
4.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.83
Toplam Şut11.00
İsabetli Şut3.83
Büyük Fırsatlar1.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.67
Kilit Paslar9.33
Toplam Ortalar14.00
İsabetli Paslar338.33
Büyük Fırsatlar1.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.67
Top Kesme6.17
Engellenen Şutlar2.83
Kazanılan İkili Mücadele48.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %72
Final sıralaması
14./ 17
Puan
2/ 18
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.52
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD -7
Atılan
5
Yenilen
12
maç başına 0.8 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne6 maç
2
4
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Slovácko ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 3
1
1-15
3
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın