
SK Artis Brno
Kulüp profili
2026/2027 · Chance LigaKuruluş0
Ülke
Czech Republic
Teknik DirektörRoman Nadvornik
TurnuvaChance Liga
Son form · son 6
01Maçlar
6
4 puan · 13.
02Goller
6
1.0 / maç
03Gol yememe
0
13 yenilen
04Ort. puan
6.54
ligde 13.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.00
#11
Toplam Şut9.83
#15
İsabetli Şut2.50
#15
Büyük Fırsatlar2.00
#6
Topa Sahiplik42.0%
#15
Pas İsabeti %75.3%
#13
İsabetli Paslar220.83
#16
Kilit Paslar6.83
#14
Toplam Ortalar16.50
#10
Müdahaleler18.83
#2
Top Kesme7.50
#7
Engellenen Şutlar2.17
#13
Kazanılan İkili Mücadele51.00
#4
Başarılı Çalımlar4.33
#13
Yapılan Fauller13.50
#9
Köşe Vuruşları2.67
#16
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Toplam Şut9.83
İsabetli Şut2.50
Büyük Fırsatlar2.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.83
Kilit Paslar6.83
Toplam Ortalar16.50
İsabetli Paslar220.83
Büyük Fırsatlar2.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.83
Top Kesme7.50
Engellenen Şutlar2.17
Kazanılan İkili Mücadele51.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
13./ 17
Puan
4/ 18
Kazanma oranı
17%
Ort. puan
6.54
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD -7
Atılan
6
Yenilen
13
maç başına 1.0 atılanmaç başına 2.2 yenilen
Karne6 maç
1
1
4
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
SK Artis Brno ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
116-30′
246-60′
161-75′
376-90′