
Mioveni
Kulüp profili
2022/2023 · SuperligaKuruluş2000
Ülke
Romania
StadyumStadionul Orăşenesc
Kapasite4,500
TurnuvaSuperliga
Son form · son 6
01Maçlar
39
22 puan · 10.
02Goller
24
0.6 / maç
03Gol yememe
6
64 yenilen
04Ort. puan
–
ligde 10.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.62
#16
Toplam Şut9.54
#15
İsabetli Şut3.08
#16
Topa Sahiplik44.7%
#16
Pas İsabeti %72.2%
#15
İsabetli Paslar260.56
#15
Kilit Paslar1.56
#16
Toplam Ortalar16.36
#14
Müdahaleler18.49
#4
Top Kesme13.08
#3
Engellenen Şutlar2.36
#16
Kazanılan İkili Mücadele57.69
#7
Başarılı Çalımlar7.44
#12
Yapılan Fauller12.95
#13
Köşe Vuruşları3.05
#16
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.62
Toplam Şut9.54
İsabetli Şut3.08
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.36
Kilit Paslar1.56
Toplam Ortalar16.36
İsabetli Paslar260.56
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.49
Top Kesme13.08
Engellenen Şutlar2.36
Kazanılan İkili Mücadele57.69
Sezon özeti
2022/2023 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
10./ 32
Puan
22/ 117
Kazanma oranı
10%
Ort. puan
–
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 20H 30H 39
GollerGD -40
Atılan
24
Yenilen
64
maç başına 0.6 atılanmaç başına 1.6 yenilen
Karne39 maç
4
10
25
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
6gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Mioveni ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
61-15′
516-30′
431-45′
346-60′
361-75′
576-90′