
KV Oostende
Kulüp profili
2022/2023 · Pro LeagueKuruluş1904
Ülke
Belgium
StadyumDIaz Arena
Kapasite8,432
Teknik DirektörJamath Shoffner
TurnuvaPro League
Son form · son 6
01Maçlar
34
27 puan · 17.
02Goller
37
1.1 / maç
03Gol yememe
3
76 yenilen
04Ort. puan
5.91
ligde 17.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.09
#14
Toplam Şut12.29
#9
İsabetli Şut4.62
#8
Büyük Fırsatlar0.00
#8
Topa Sahiplik43.8%
#16
Pas İsabeti %68.3%
#17
İsabetli Paslar242.00
#17
Kilit Paslar8.65
#10
Toplam Ortalar14.26
#6
Müdahaleler18.71
#2
Top Kesme13.18
#3
Engellenen Şutlar3.24
#6
Kazanılan İkili Mücadele55.56
#3
Başarılı Çalımlar5.50
#12
Yapılan Fauller11.76
#9
Köşe Vuruşları4.59
#14
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.09
Toplam Şut12.29
İsabetli Şut4.62
Büyük Fırsatlar0.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.65
Kilit Paslar8.65
Toplam Ortalar14.26
İsabetli Paslar242.00
Büyük Fırsatlar0.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.71
Top Kesme13.18
Engellenen Şutlar3.24
İsabetli Kafa Vuruşları12.82
Kazanılan İkili Mücadele55.56
Sezon özeti
2022/2023 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
17./ 26
Puan
27/ 102
Kazanma oranı
21%
Ort. puan
5.91
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -39
Atılan
37
Yenilen
76
maç başına 1.1 atılanmaç başına 2.2 yenilen
Karne34 maç
7
6
21
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
KV Oostende ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
61-15′
216-30′
531-45′
646-60′
661-75′
1376-90′