
Genk
Kulüp profili
2026/2027 · Pro LeagueKuruluş1988
Ülke
Belgium
StadyumLuminus Arena
Kapasite24,956
Teknik DirektörJess Thorup
TurnuvaPro League
Son form · son 4
01Maçlar
4
7 puan · 7.
02Goller
12
3.0 / maç
03Gol yememe
1
8 yenilen
04Ort. puan
6.82
ligde 7.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller3.00
#1
Beklenen Gol (xG)2.38
#2
Toplam Şut14.25
#8
İsabetli Şut6.25
#3
Büyük Fırsatlar5.00
#1
Topa Sahiplik53.8%
#4
Pas İsabeti %85.8%
#2
İsabetli Paslar422.75
#3
Kilit Paslar11.75
#5
Toplam Ortalar19.00
#9
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.07
#6
Müdahaleler18.25
#13
Top Kesme11.75
#4
Engellenen Şutlar3.25
#10
Kazanılan İkili Mücadele50.25
#10
Başarılı Çalımlar6.25
#14
Yapılan Fauller13.50
#16
Köşe Vuruşları4.50
#8
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller3.00
Beklenen Gol (xG)2.38
Toplam Şut14.25
İsabetli Şut6.25
Büyük Fırsatlar5.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.50
Kilit Paslar11.75
Toplam Ortalar19.00
İsabetli Paslar422.75
Büyük Fırsatlar5.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.25
Top Kesme11.75
Engellenen Şutlar3.25
İsabetli Kafa Vuruşları13.75
Kazanılan İkili Mücadele50.25
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
7./ 18
Puan
7/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.82
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +4
Atılan
12
Yenilen
8
maç başına 3.0 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne4 maç
2
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
8asist
Gol ısı haritası
Genk ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
21-15′
116-30′
531-45′
246-60′
261-75′
176-90′