
SK Beveren
Kulüp profili
2026/2027 · Pro LeagueKuruluş1936
Ülke
Belgium
StadyumKunstrasenplatz Jean-Löring-Sportpark
Kapasite14,944
Teknik DirektörTim Bakens
TurnuvaPro League
Son form · son 4
01Maçlar
4
3 puan · 12.
02Goller
2
0.5 / maç
03Gol yememe
1
10 yenilen
04Ort. puan
6.44
ligde 12.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.50
#16
Beklenen Gol (xG)0.73
#18
Toplam Şut11.25
#14
İsabetli Şut2.75
#15
Büyük Fırsatlar0.50
#18
Topa Sahiplik50.5%
#11
Pas İsabeti %82.7%
#7
İsabetli Paslar418.25
#5
Kilit Paslar7.75
#15
Toplam Ortalar22.75
#4
Beklenen Yenilen Gol (xGA)2.45
#17
Müdahaleler19.00
#9
Top Kesme10.25
#8
Engellenen Şutlar4.75
#7
Kazanılan İkili Mücadele49.25
#11
Başarılı Çalımlar7.00
#11
Yapılan Fauller8.25
#4
Köşe Vuruşları4.75
#6
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.50
Beklenen Gol (xG)0.73
Toplam Şut11.25
İsabetli Şut2.75
Büyük Fırsatlar0.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar7.75
Toplam Ortalar22.75
İsabetli Paslar418.25
Büyük Fırsatlar0.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler19.00
Top Kesme10.25
Engellenen Şutlar4.75
İsabetli Kafa Vuruşları13.00
Kazanılan İkili Mücadele49.25
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
12./ 18
Puan
3/ 12
Kazanma oranı
25%
Ort. puan
6.44
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -8
Atılan
2
Yenilen
10
maç başına 0.5 atılanmaç başına 2.5 yenilen
Karne4 maç
1
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
SK Beveren ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
116-30′