
Cercle Brugge
Kulüp profili
2026/2027 · Pro LeagueKuruluş1899
Ülke
Belgium
StadyumJan Breydelstadion
Kapasite29,975
Teknik DirektörLars Friis
TurnuvaPro League
Son form · son 4
01Maçlar
4
2 puan · 13.
02Goller
5
1.3 / maç
03Gol yememe
0
7 yenilen
04Ort. puan
6.68
ligde 13.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.25
#10
Beklenen Gol (xG)1.75
#7
Toplam Şut18.50
#2
İsabetli Şut4.25
#11
Büyük Fırsatlar3.00
#3
Topa Sahiplik43.0%
#15
Pas İsabeti %78.9%
#15
İsabetli Paslar293.25
#15
Kilit Paslar12.00
#4
Toplam Ortalar25.00
#1
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.87
#12
Müdahaleler20.75
#5
Top Kesme13.00
#3
Engellenen Şutlar5.00
#6
Kazanılan İkili Mücadele48.00
#13
Başarılı Çalımlar6.75
#12
Yapılan Fauller11.00
#9
Köşe Vuruşları8.50
#2
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.25
Beklenen Gol (xG)1.75
Toplam Şut18.50
İsabetli Şut4.25
Büyük Fırsatlar3.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.25
Kilit Paslar12.00
Toplam Ortalar25.00
İsabetli Paslar293.25
Büyük Fırsatlar3.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler20.75
Top Kesme13.00
Engellenen Şutlar5.00
İsabetli Kafa Vuruşları13.00
Kazanılan İkili Mücadele48.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
13./ 18
Puan
2/ 12
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.68
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -2
Atılan
5
Yenilen
7
maç başına 1.3 atılanmaç başına 1.8 yenilen
Karne4 maç
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Cercle Brugge ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
116-30′
131-45′
276-90′