
Lommel SK
Kulüp profili
2026/2027 · Pro LeagueKuruluş1937
Ülke
Belgium
StadyumSoevereinstadion
Kapasite8,000
Teknik DirektörLee Johnson
TurnuvaPro League
Son form · son 5
01Maçlar
5
7 puan · 8.
02Goller
6
1.2 / maç
03Gol yememe
2
3 yenilen
04Ort. puan
7.01
ligde 8.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.20
#13
Beklenen Gol (xG)1.09
#16
Toplam Şut10.20
#18
İsabetli Şut2.60
#17
Büyük Fırsatlar2.00
#14
Topa Sahiplik43.4%
#14
Pas İsabeti %82.6%
#8
İsabetli Paslar334.20
#14
Kilit Paslar8.00
#14
Toplam Ortalar16.20
#15
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.57
#8
Müdahaleler14.40
#16
Top Kesme10.60
#7
Engellenen Şutlar2.60
#14
Kazanılan İkili Mücadele45.40
#16
Başarılı Çalımlar9.00
#4
Yapılan Fauller8.00
#1
Köşe Vuruşları3.00
#16
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.20
Beklenen Gol (xG)1.09
Toplam Şut10.20
İsabetli Şut2.60
Büyük Fırsatlar2.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar8.00
Toplam Ortalar16.20
İsabetli Paslar334.20
Büyük Fırsatlar2.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.40
Top Kesme10.60
Engellenen Şutlar2.60
İsabetli Kafa Vuruşları9.40
Kazanılan İkili Mücadele45.40
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
8./ 18
Puan
7/ 15
Kazanma oranı
40%
Ort. puan
7.01
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD +3
Atılan
6
Yenilen
3
maç başına 1.2 atılanmaç başına 0.6 yenilen
Karne5 maç
2
1
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
Lommel SK ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
216-30′
231-45′
146-60′
161-75′
176-90′