statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Pro League
Kuruluş1880
ÜlkeBelgium
StadyumBosuilstadion
Kapasite16,649
Teknik DirektörJoseph Oosting
TurnuvaPro League
Son form · son 4
01Maçlar
4
7 puan · 9.
02Goller
10
2.5 / maç
03Gol yememe
1
9 yenilen
04Ort. puan
6.63
ligde 9.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#3
2.50
Beklenen Gol (xG)
#9
1.63
Toplam Şut
#5
17.00
İsabetli Şut
#1
7.00
Büyük Fırsatlar
#6
2.50
Topa Sahiplik
#7
51.5%
Pas İsabeti %
#12
81.1%
İsabetli Paslar
#12
347.75
Kilit Paslar
#5
11.75
Toplam Ortalar
#3
23.50
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#9
1.65
Müdahaleler
#6
20.50
Top Kesme
#2
13.75
Engellenen Şutlar
#11
3.00
Kazanılan İkili Mücadele
#1
63.00
Başarılı Çalımlar
#1
11.00
Yapılan Fauller
#18
14.00
Köşe Vuruşları
#4
6.50
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.50
Beklenen Gol (xG)1.63
Toplam Şut17.00
İsabetli Şut7.00
Büyük Fırsatlar2.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.75
Kilit Paslar11.75
Toplam Ortalar23.50
İsabetli Paslar347.75
Büyük Fırsatlar2.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler20.50
Top Kesme13.75
Engellenen Şutlar3.00
İsabetli Kafa Vuruşları22.50
Kazanılan İkili Mücadele63.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %65
Final sıralaması
9./ 18
Puan
7/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.63
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +1
Atılan
10
Yenilen
9
maç başına 2.5 atılanmaç başına 2.3 yenilen
Karne4 maç
2
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
6asist
Gol ısı haritası
Antwerp ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 5
1
16-30
1
31-45
1
46-60
2
61-75
5
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın