statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Pro League
Kuruluş1908
ÜlkeBelgium
StadyumLotto Park
Kapasite21,500
Teknik DirektörVítor Bruno
TurnuvaPro League
Son form · son 4
01Maçlar
4
6 puan · 10.
02Goller
3
0.8 / maç
03Gol yememe
1
5 yenilen
04Ort. puan
6.56
ligde 10.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#15
0.75
Beklenen Gol (xG)
#5
1.99
Toplam Şut
#2
18.50
İsabetli Şut
#7
5.00
Büyük Fırsatlar
#6
2.50
Topa Sahiplik
#2
61.5%
Pas İsabeti %
#5
84.2%
İsabetli Paslar
#2
478.25
Kilit Paslar
#1
14.75
Toplam Ortalar
#7
20.25
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#3
0.98
Müdahaleler
#15
16.25
Top Kesme
#18
6.50
Engellenen Şutlar
#2
5.75
Kazanılan İkili Mücadele
#5
55.00
Başarılı Çalımlar
#2
10.75
Yapılan Fauller
#15
13.00
Köşe Vuruşları
#3
8.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.75
Beklenen Gol (xG)1.99
Toplam Şut18.50
İsabetli Şut5.00
Büyük Fırsatlar2.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar14.75
Toplam Ortalar20.25
İsabetli Paslar478.25
Büyük Fırsatlar2.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.25
Top Kesme6.50
Engellenen Şutlar5.75
İsabetli Kafa Vuruşları16.50
Kazanılan İkili Mücadele55.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %67
Final sıralaması
10./ 18
Puan
6/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.56
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -2
Atılan
3
Yenilen
5
maç başına 0.8 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne4 maç
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Anderlecht ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 1
1
31-45
1
61-75
1
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın