
Kairat
Kulüp profili
2026/2027 · Champions League QualifyingKuruluş1952
Ülke
Kazakhstan
StadyumOrtalıq Stadion
Kapasite25,057
Teknik DirektörRafael Urazbakhtin
TurnuvaChampions League Qualifying
Son form · son 6
01Maçlar
6
9 puan
02Goller
5
0.8 / maç
03Gol yememe
2
4 yenilen
04Ort. puan
6.15
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.83
#41
Beklenen Gol (xG)0.22
#26
Toplam Şut14.00
#14
İsabetli Şut5.17
#17
Büyük Fırsatlar0.33
#25
Topa Sahiplik55.7%
#12
Pas İsabeti %85.3%
#9
İsabetli Paslar70.83
#25
Kilit Paslar2.83
#24
Toplam Ortalar5.00
#23
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.13
#1
Müdahaleler3.17
#26
Top Kesme1.33
#26
Engellenen Şutlar4.50
#6
Kazanılan İkili Mücadele7.67
#26
Başarılı Çalımlar0.83
#25
Yapılan Fauller11.17
#13
Köşe Vuruşları7.00
#5
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.83
Beklenen Gol (xG)0.22
Toplam Şut14.00
İsabetli Şut5.17
Büyük Fırsatlar0.33
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar2.83
Toplam Ortalar5.00
İsabetli Paslar70.83
Büyük Fırsatlar0.33
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler3.17
Top Kesme1.33
Engellenen Şutlar4.50
Kazanılan İkili Mücadele7.67
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
–/ 36
Puan
9/ 18
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.15
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +1
Atılan
5
Yenilen
4
maç başına 0.8 atılanmaç başına 0.7 yenilen
Karne6 maç
3
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Kairat ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
131-45′
161-75′
376-90′