
West Ham United
Kulüp profili
2026/2027 · ChampionshipKuruluş1895
Ülke
England
StadyumLondon Stadium
Kapasite59,623
Teknik DirektörNuno Espírito Santo
TurnuvaChampionship
Son form · son 4
01Maçlar
4
5 puan · 12.
02Goller
8
2.0 / maç
03Gol yememe
0
7 yenilen
04Ort. puan
6.69
ligde 12.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller2.00
#3
Beklenen Gol (xG)1.99
#4
Toplam Şut15.25
#9
İsabetli Şut4.50
#7
Büyük Fırsatlar3.25
#5
Topa Sahiplik59.3%
#5
Pas İsabeti %87.9%
#2
İsabetli Paslar443.00
#4
Kilit Paslar11.75
#5
Toplam Ortalar24.25
#3
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.53
#10
Müdahaleler14.50
#14
Top Kesme6.75
#18
Engellenen Şutlar6.00
#2
Kazanılan İkili Mücadele42.50
#23
Başarılı Çalımlar6.50
#10
Yapılan Fauller8.50
#3
Köşe Vuruşları7.50
#2
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.00
Beklenen Gol (xG)1.99
Toplam Şut15.25
İsabetli Şut4.50
Büyük Fırsatlar3.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.75
Kilit Paslar11.75
Toplam Ortalar24.25
İsabetli Paslar443.00
Büyük Fırsatlar3.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.50
Top Kesme6.75
Engellenen Şutlar6.00
İsabetli Kafa Vuruşları10.50
Kazanılan İkili Mücadele42.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
12./ 24
Puan
5/ 12
Kazanma oranı
25%
Ort. puan
6.69
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +1
Atılan
8
Yenilen
7
maç başına 2.0 atılanmaç başına 1.8 yenilen
Karne4 maç
1
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
West Ham United ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
231-45′
146-60′
461-75′