statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Championship
Kuruluş1895
ÜlkeEngland
StadyumLondon Stadium
Kapasite59,623
Teknik DirektörNuno Espírito Santo
TurnuvaChampionship
Son form · son 5
01Maçlar
5
8 puan · 8.
02Goller
11
2.2 / maç
03Gol yememe
1
7 yenilen
04Ort. puan
6.81
ligde 8.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#2
2.20
Beklenen Gol (xG)
#1
2.34
Toplam Şut
#5
16.20
İsabetli Şut
#5
5.00
Büyük Fırsatlar
#4
3.20
Topa Sahiplik
#5
57.8%
Pas İsabeti %
#2
87.2%
İsabetli Paslar
#4
432.00
Kilit Paslar
#3
12.60
Toplam Ortalar
#4
22.60
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#8
1.25
Müdahaleler
#6
16.20
Top Kesme
#14
7.40
Engellenen Şutlar
#3
5.40
Kazanılan İkili Mücadele
#13
47.60
Başarılı Çalımlar
#8
6.60
Yapılan Fauller
#1
7.60
Köşe Vuruşları
#2
7.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.20
Beklenen Gol (xG)2.34
Toplam Şut16.20
İsabetli Şut5.00
Büyük Fırsatlar3.20
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar12.60
Toplam Ortalar22.60
İsabetli Paslar432.00
Büyük Fırsatlar3.20
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.20
Top Kesme7.40
Engellenen Şutlar5.40
İsabetli Kafa Vuruşları8.40
Kazanılan İkili Mücadele47.60
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %70
Final sıralaması
8./ 24
Puan
8/ 15
Kazanma oranı
40%
Ort. puan
6.81
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD +4
Atılan
11
Yenilen
7
maç başına 2.2 atılanmaç başına 1.4 yenilen
Karne5 maç
2
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
6asist
Gol ısı haritası
West Ham United ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 61-75′ · 4
2
1-15
2
31-45
1
46-60
4
61-75
2
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın