statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Wolverhampton Wanderers

Wolverhampton Wanderers

Kuruluş 1877·EnglandEngland·ChampionshipChampionship
Kulüp profili
2026/2027 · Championship
Kuruluş1877
ÜlkeEngland
StadyumMolineux Stadium
Kapasite32,050
Teknik DirektörCésar Peixoto
TurnuvaChampionship
Son form · son 4
01Maçlar
4
7 puan · 4.
02Goller
11
2.8 / maç
03Gol yememe
0
8 yenilen
04Ort. puan
6.85
ligde 4.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#1
2.75
Beklenen Gol (xG)
#7
1.77
Toplam Şut
#1
17.50
İsabetli Şut
#5
4.75
Büyük Fırsatlar
#9
2.50
Topa Sahiplik
#8
54.8%
Pas İsabeti %
#5
85.9%
İsabetli Paslar
#6
407.25
Kilit Paslar
#2
12.75
Toplam Ortalar
#9
20.25
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#4
1.08
Müdahaleler
#8
16.00
Top Kesme
#15
7.50
Engellenen Şutlar
#4
5.75
Kazanılan İkili Mücadele
#8
50.75
Başarılı Çalımlar
#3
8.25
Yapılan Fauller
#9
10.50
Köşe Vuruşları
#9
5.75
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.75
Beklenen Gol (xG)1.77
Toplam Şut17.50
İsabetli Şut4.75
Büyük Fırsatlar2.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.25
Kilit Paslar12.75
Toplam Ortalar20.25
İsabetli Paslar407.25
Büyük Fırsatlar2.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.00
Top Kesme7.50
Engellenen Şutlar5.75
İsabetli Kafa Vuruşları14.25
Kazanılan İkili Mücadele50.75
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %75
Final sıralaması
4./ 24
Puan
7/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.85
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +3
Atılan
11
Yenilen
8
maç başına 2.8 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne4 maç
2
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
Wolverhampton Wanderers ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 16-30′ · 3
1
1-15
3
16-30
1
31-45
1
46-60
1
61-75
3
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın