
Watford
Kulüp profili
2026/2027 · ChampionshipKuruluş1881
Ülke
England
StadyumVicarage Road
Kapasite22,200
Teknik DirektörAlessio Dionisi
TurnuvaChampionship
Son form · son 4
01Maçlar
4
5 puan · 14.
02Goller
4
1.0 / maç
03Gol yememe
0
5 yenilen
04Ort. puan
6.75
ligde 14.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.00
#20
Beklenen Gol (xG)1.14
#20
Toplam Şut12.75
#14
İsabetli Şut4.50
#7
Büyük Fırsatlar1.25
#19
Topa Sahiplik38.3%
#22
Pas İsabeti %77.2%
#16
İsabetli Paslar248.25
#19
Kilit Paslar8.25
#18
Toplam Ortalar15.00
#20
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.94
#22
Müdahaleler17.00
#3
Top Kesme12.00
#1
Engellenen Şutlar4.00
#14
Kazanılan İkili Mücadele49.25
#11
Başarılı Çalımlar8.75
#2
Yapılan Fauller11.25
#13
Köşe Vuruşları3.25
#22
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Beklenen Gol (xG)1.14
Toplam Şut12.75
İsabetli Şut4.50
Büyük Fırsatlar1.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.25
Kilit Paslar8.25
Toplam Ortalar15.00
İsabetli Paslar248.25
Büyük Fırsatlar1.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler17.00
Top Kesme12.00
Engellenen Şutlar4.00
İsabetli Kafa Vuruşları15.50
Kazanılan İkili Mücadele49.25
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
14./ 24
Puan
5/ 12
Kazanma oranı
25%
Ort. puan
6.75
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -1
Atılan
4
Yenilen
5
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne4 maç
1
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Watford ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
21-15′
316-30′