statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2020/2021 · Eredivisie
Kuruluş1954
ÜlkeNetherlands
StadyumSeacon Stadion – De Koel –
Kapasite8,000
Teknik DirektörMarinus Dijkhuizen
TurnuvaEredivisie
Son form · son 6
01Maçlar
34
23 puan · 17.
02Goller
43
1.3 / maç
03Gol yememe
1
91 yenilen
04Ort. puan
ligde 17.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2020/2021
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#11
1.26
Toplam Şut
#17
9.50
İsabetli Şut
#17
3.26
Büyük Fırsatlar
#13
0.00
Topa Sahiplik
#16
42.2%
Pas İsabeti %
#16
73.8%
İsabetli Paslar
#18
269.53
Kilit Paslar
#17
6.82
Toplam Ortalar
#9
16.59
Müdahaleler
#11
15.91
Top Kesme
#12
12.50
Engellenen Şutlar
#17
2.12
Kazanılan İkili Mücadele
#12
51.85
Başarılı Çalımlar
#16
7.59
Yapılan Fauller
#17
12.09
Köşe Vuruşları
#18
3.29
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.26
Toplam Şut9.50
İsabetli Şut3.26
Büyük Fırsatlar0.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.88
Kilit Paslar6.82
Toplam Ortalar16.59
İsabetli Paslar269.53
Büyük Fırsatlar0.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.91
Top Kesme12.50
Engellenen Şutlar2.12
İsabetli Kafa Vuruşları6.09
Kazanılan İkili Mücadele51.85
Sezon özeti
2020/2021 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
17./ 18
Puan
23/ 102
Kazanma oranı
18%
Ort. puan
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -48
Atılan
43
Yenilen
91
maç başına 1.3 atılanmaç başına 2.7 yenilen
Karne34 maç
6
5
23
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
VVV-Venlo ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 16
4
1-15
6
16-30
4
31-45
5
46-60
8
61-75
16
76-90

VVV-Venlo Hakkında

VVV-Venlo, Netherlands merkezli bir futbol kulübüdür ve iç saha maçlarını Seacon Stadion – De Koel – stadyumunda oynamaktadır. StatsLook'ta VVV-Venlo için yapay zeka destekli maç simülasyonları, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve kapsamlı performans analizlerini takip edin.

VVV-Venlo, son 5 maçın 0 tanesini kazandı (%0 galibiyet oranı), 4 gol atıp 16 gol yedi.

VVV-Venlo son maç sonuçları:

VVV-Venlo, Eredivisie liginde 34 maçta 23 puanla 17. sırada bulunuyor (6G 5B 23M).

VVV-Venlo kadrosu 11 oyuncudan oluşmaktadır. Kaleciler: Trevor Doornbusch, Youri Schoonderwaldt. Defans: Andreas Verstraeten, Éanna Clancy, Gabin Blancquart, Luis Görlich, Philip Heise. Orta Saha: Ismail Oulad M'Hand, Tristan Schenkhuizen. Forvet: Alex Schalk, Edhy Zuliani.

Marinus Dijkhuizen, VVV-Venlo'ın teknik direktörüdür.

VVV-Venlo, iç saha maçlarını Venlo şehrindeki Seacon Stadion – De Koel – stadyumunda oynamaktadır. Stadyum kapasitesi 8.000 kişiliktir.

StatsLook, VVV-Venlo için yapay zeka maç simülasyonları, canlı maç güncellemeleri, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve makine öğrenimi destekli performans analizleri dahil kapsamlı bir kapsam sunar.

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın