statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2025/2026 · Eredivisie
Kuruluş1903
ÜlkeNetherlands
StadyumAsito Stadion
Kapasite13,500
TurnuvaEredivisie
Son form · son 6
01Maçlar
34
19 puan · 18.
02Goller
35
1.0 / maç
03Gol yememe
2
85 yenilen
04Ort. puan
6.51
ligde 18.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2025/2026
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#16
1.03
Beklenen Gol (xG)
#16
1.27
Toplam Şut
#16
11.09
İsabetli Şut
#17
3.65
Büyük Fırsatlar
#16
2.00
Topa Sahiplik
#18
44.7%
Pas İsabeti %
#16
77.4%
İsabetli Paslar
#18
267.82
Kilit Paslar
#17
8.06
Toplam Ortalar
#9
18.24
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#17
1.98
Müdahaleler
#14
15.74
Top Kesme
#12
7.68
Engellenen Şutlar
#18
2.24
Kazanılan İkili Mücadele
#8
48.97
Başarılı Çalımlar
#18
5.53
Yapılan Fauller
#18
13.50
Köşe Vuruşları
#14
4.50
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.03
Beklenen Gol (xG)1.27
Toplam Şut11.09
İsabetli Şut3.65
Büyük Fırsatlar2.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.76
Kilit Paslar8.06
Toplam Ortalar18.24
İsabetli Paslar267.82
Büyük Fırsatlar2.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.74
Top Kesme7.68
Engellenen Şutlar2.24
İsabetli Kafa Vuruşları16.82
Kazanılan İkili Mücadele48.97
Sezon özeti
2025/2026 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %67
Final sıralaması
18./ 18
Puan
19/ 102
Kazanma oranı
15%
Ort. puan
6.51
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -50
Atılan
35
Yenilen
85
maç başına 1.0 atılanmaç başına 2.5 yenilen
Karne34 maç
5
4
25
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
10asist
Gol ısı haritası
Heracles Almelo ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 16-30′ · 9
3
1-15
9
16-30
6
31-45
8
46-60
4
61-75
6
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın