
RKC Waalwijk
Kulüp profili
2024/2025 · EredivisieKuruluş1940
Ülke
Netherlands
StadyumMandemakers Stadion
Kapasite7,500
TurnuvaEredivisie
Son form · son 6
01Maçlar
34
25 puan · 17.
02Goller
44
1.3 / maç
03Gol yememe
4
74 yenilen
04Ort. puan
6.74
ligde 17.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.29
#9
Beklenen Gol (xG)1.29
#11
Toplam Şut11.79
#12
İsabetli Şut4.00
#12
Büyük Fırsatlar3.53
#13
Topa Sahiplik43.9%
#16
Pas İsabeti %79.7%
#12
İsabetli Paslar302.03
#15
Kilit Paslar8.59
#12
Toplam Ortalar17.24
#10
Beklenen Yenilen Gol (xGA)2.10
#18
Müdahaleler18.88
#2
Top Kesme9.91
#2
Engellenen Şutlar4.09
#6
Kazanılan İkili Mücadele49.06
#9
Başarılı Çalımlar7.62
#5
Yapılan Fauller9.32
#4
Köşe Vuruşları4.47
#12
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.29
Beklenen Gol (xG)1.29
Toplam Şut11.79
İsabetli Şut4.00
Büyük Fırsatlar3.53
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.71
Kilit Paslar8.59
Toplam Ortalar17.24
İsabetli Paslar302.03
Büyük Fırsatlar3.53
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.88
Top Kesme9.91
Engellenen Şutlar4.09
İsabetli Kafa Vuruşları12.79
Kazanılan İkili Mücadele49.06
Sezon özeti
2024/2025 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
17./ 18
Puan
25/ 102
Kazanma oranı
18%
Ort. puan
6.74
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -30
Atılan
44
Yenilen
74
maç başına 1.3 atılanmaç başına 2.2 yenilen
Karne34 maç
6
7
21
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
4gol yemedi
7asist
Gol ısı haritası
RKC Waalwijk ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
71-15′
416-30′
231-45′
746-60′
961-75′
1476-90′