statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Pro League
Kuruluş1897
ÜlkeBelgium
StadyumStade Joseph Mariën
Kapasite8,432
Teknik DirektörDavid Hubert
TurnuvaPro League
Son form · son 4
01Maçlar
4
10 puan · 4.
02Goller
11
2.8 / maç
03Gol yememe
3
1 yenilen
04Ort. puan
7.07
ligde 4.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#2
2.75
Beklenen Gol (xG)
#6
1.76
Toplam Şut
#10
13.75
İsabetli Şut
#2
6.50
Büyük Fırsatlar
#3
3.00
Topa Sahiplik
#6
52.3%
Pas İsabeti %
#10
82.4%
İsabetli Paslar
#8
392.75
Kilit Paslar
#8
10.75
Toplam Ortalar
#12
16.75
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#4
0.99
Müdahaleler
#1
23.75
Top Kesme
#5
11.25
Engellenen Şutlar
#12
2.75
Kazanılan İkili Mücadele
#2
59.25
Başarılı Çalımlar
#12
6.75
Yapılan Fauller
#8
10.75
Köşe Vuruşları
#6
4.75
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.75
Beklenen Gol (xG)1.76
Toplam Şut13.75
İsabetli Şut6.50
Büyük Fırsatlar3.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler2.25
Kilit Paslar10.75
Toplam Ortalar16.75
İsabetli Paslar392.75
Büyük Fırsatlar3.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler23.75
Top Kesme11.25
Engellenen Şutlar2.75
İsabetli Kafa Vuruşları15.50
Kazanılan İkili Mücadele59.25
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %73
Final sıralaması
4./ 18
Puan
10/ 12
Kazanma oranı
75%
Ort. puan
7.07
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +10
Atılan
11
Yenilen
1
maç başına 2.8 atılanmaç başına 0.3 yenilen
Karne4 maç
3
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
8asist
Gol ısı haritası
Union Saint-Gilloise ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 3
2
16-30
2
31-45
2
46-60
2
61-75
3
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın