
Ümraniyespor
Kulüp profili
2026/2027 · Trendyol 1. LigKuruluş1938
Ülke
Turkey
StadyumÜmraniye Hekimbaşı Şehir Stadyumu
Kapasite3,513
Teknik DirektörTayfun Albayrak
TurnuvaTrendyol 1. Lig
Son form · son 6
01Maçlar
6
3 puan · 17.
02Goller
4
0.7 / maç
03Gol yememe
1
7 yenilen
04Ort. puan
6.23
ligde 17.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.67
#16
Toplam Şut12.67
#11
İsabetli Şut4.67
#3
Büyük Fırsatlar0.67
#18
Topa Sahiplik52.8%
#7
Pas İsabeti %85.1%
#6
İsabetli Paslar406.83
#5
Kilit Paslar10.67
#2
Toplam Ortalar18.67
#6
Müdahaleler12.83
#16
Top Kesme7.33
#18
Engellenen Şutlar4.17
#1
Kazanılan İkili Mücadele42.17
#15
Başarılı Çalımlar7.83
#3
Yapılan Fauller11.17
#4
Köşe Vuruşları4.67
#9
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.67
Toplam Şut12.67
İsabetli Şut4.67
Büyük Fırsatlar0.67
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.33
Kilit Paslar10.67
Toplam Ortalar18.67
İsabetli Paslar406.83
Büyük Fırsatlar0.67
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler12.83
Top Kesme7.33
Engellenen Şutlar4.17
Kazanılan İkili Mücadele42.17
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
17./ 20
Puan
3/ 18
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.23
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD -3
Atılan
4
Yenilen
7
maç başına 0.7 atılanmaç başına 1.2 yenilen
Karne6 maç
3
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Ümraniyespor ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
261-75′
176-90′