
Muğlaspor
Kulüp profili
2026/2027 · Trendyol 1. LigKuruluş0
Ülke
Turkey
StadyumMuğla Atatürk Stadyumu
Kapasite6,250
Teknik DirektörYalçın Koşukavak
TurnuvaTrendyol 1. Lig
Son form · son 5
01Maçlar
5
8 puan · 9.
02Goller
3
0.6 / maç
03Gol yememe
4
2 yenilen
04Ort. puan
6.55
ligde 9.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.60
#17
Toplam Şut9.40
#19
İsabetli Şut3.00
#17
Büyük Fırsatlar1.20
#15
Topa Sahiplik44.2%
#17
Pas İsabeti %80.4%
#16
İsabetli Paslar306.00
#15
Kilit Paslar6.60
#18
Toplam Ortalar14.00
#16
Müdahaleler14.00
#12
Top Kesme7.40
#15
Engellenen Şutlar2.60
#12
Kazanılan İkili Mücadele44.40
#10
Başarılı Çalımlar6.60
#11
Yapılan Fauller15.00
#18
Köşe Vuruşları2.80
#18
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.60
Toplam Şut9.40
İsabetli Şut3.00
Büyük Fırsatlar1.20
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.60
Kilit Paslar6.60
Toplam Ortalar14.00
İsabetli Paslar306.00
Büyük Fırsatlar1.20
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.00
Top Kesme7.40
Engellenen Şutlar2.60
Kazanılan İkili Mücadele44.40
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
9./ 20
Puan
8/ 15
Kazanma oranı
40%
Ort. puan
6.55
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD +1
Atılan
3
Yenilen
2
maç başına 0.6 atılanmaç başına 0.4 yenilen
Karne5 maç
2
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
4gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Muğlaspor ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
116-30′
146-60′