statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Trendyol 1. Lig
Kuruluş1950
ÜlkeTurkey
StadyumPendik Stadyumu
Kapasite5,000
Teknik DirektörUmut Eskiköy
TurnuvaTrendyol 1. Lig
Son form · son 5
01Maçlar
5
5 puan · 13.
02Goller
7
1.4 / maç
03Gol yememe
0
11 yenilen
04Ort. puan
6.54
ligde 13.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#8
1.40
Toplam Şut
#4
13.60
İsabetli Şut
#2
4.60
Büyük Fırsatlar
#1
2.80
Topa Sahiplik
#9
51.2%
Pas İsabeti %
#9
84.6%
İsabetli Paslar
#9
360.20
Kilit Paslar
#8
9.40
Toplam Ortalar
#11
17.40
Müdahaleler
#13
13.60
Top Kesme
#20
6.80
Engellenen Şutlar
#4
3.60
Kazanılan İkili Mücadele
#20
37.40
Başarılı Çalımlar
#14
6.00
Yapılan Fauller
#15
13.20
Köşe Vuruşları
#11
3.80
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.40
Toplam Şut13.60
İsabetli Şut4.60
Büyük Fırsatlar2.80
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.20
Kilit Paslar9.40
Toplam Ortalar17.40
İsabetli Paslar360.20
Büyük Fırsatlar2.80
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.60
Top Kesme6.80
Engellenen Şutlar3.60
Kazanılan İkili Mücadele37.40
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %70
Final sıralaması
13./ 20
Puan
5/ 15
Kazanma oranı
20%
Ort. puan
6.54
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD -4
Atılan
7
Yenilen
11
maç başına 1.4 atılanmaç başına 2.2 yenilen
Karne5 maç
1
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
6asist
Gol ısı haritası
Pendikspor ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 16-30′ · 2
2
16-30
2
31-45
1
46-60
1
61-75
1
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın