statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Pro League
Kuruluş1924
ÜlkeBelgium
StadyumStayen Stadion
Kapasite14,600
Teknik DirektörFrédéric De Meyer
TurnuvaPro League
Son form · son 4
01Maçlar
4
5 puan · 11.
02Goller
8
2.0 / maç
03Gol yememe
0
8 yenilen
04Ort. puan
6.39
ligde 11.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#6
2.00
Beklenen Gol (xG)
#4
2.04
Toplam Şut
#4
17.50
İsabetli Şut
#7
5.00
Büyük Fırsatlar
#2
3.25
Topa Sahiplik
#10
50.8%
Pas İsabeti %
#9
82.5%
İsabetli Paslar
#9
391.00
Kilit Paslar
#5
11.75
Toplam Ortalar
#10
17.00
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#13
1.95
Müdahaleler
#8
19.75
Top Kesme
#15
8.50
Engellenen Şutlar
#2
5.75
Kazanılan İkili Mücadele
#9
51.25
Başarılı Çalımlar
#7
8.50
Yapılan Fauller
#9
11.00
Köşe Vuruşları
#14
3.25
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.00
Beklenen Gol (xG)2.04
Toplam Şut17.50
İsabetli Şut5.00
Büyük Fırsatlar3.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.75
Kilit Paslar11.75
Toplam Ortalar17.00
İsabetli Paslar391.00
Büyük Fırsatlar3.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler19.75
Top Kesme8.50
Engellenen Şutlar5.75
İsabetli Kafa Vuruşları14.00
Kazanılan İkili Mücadele51.25
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %67
Final sıralaması
11./ 18
Puan
5/ 12
Kazanma oranı
25%
Ort. puan
6.39
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +0
Atılan
8
Yenilen
8
maç başına 2.0 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne4 maç
1
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
7asist
Gol ısı haritası
Sint-Truiden ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 3
2
1-15
1
31-45
1
46-60
2
61-75
3
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın